Související obrázekV 1.třídě „ BERUŠKA „ je kapacita 28 dětí. Třídy jsou heterogenní a zařazeny jsou zde  děti ve věku 2 - 7 let. Děti pomocí hry, která je nejpřirozenějším způsobem učení, si hrají, učí se podle  integrovaných bloků,, tématických částí, které vycházejí z školního a třídního vzdělávacího programu. Naší snahou je vytvořit pevný základ k budoucí spokojenosti a úspěšnosti v životě dítěte. Počáteční úspěchy v mateřské škole  jsou jistotou k vypěstování zdravého sebevědomí dítěte. Prostřednictvím situací a plánovaných činností učíme děti poznávat sebe a připravovat je na budoucí role v životě . Postupujeme s dětmi od konkrétního k abstraktnímu.  Přejeme si školku, kde nás „ sluníčko s beruškou “  provází na každém kroku a na blízku máme vždy přátelskou ruku.

Děti vzdělávají paní učitelka Zdubová Denisa,
 p. učitelka Venhudová Simona a asistentka pedagoga Zelinková Lenka

Uspořádání dne: provoz v 1.třídě je  od 6,00 hod. do 16,00  hod

A proč „Beruška?“