Mají děti pitný režim?

Ano, po celý den. Děti se obsluhují u zvláště upraveného servírovacího stolku.

V kolik hodin si můžu vyzvednout dítě po obědě?

Školka je pro tyto děti otevřena od 12,00 hod. do 12, 30 hod.

V kolik hodin si mohu vyzvednout dítě po odpoledním spaní?

Odpoledne je MŠ otevřena od 14. 30 hodin. Pokud rodiče z různých důvodů potřebují dítě vyzvednout před 14. 30 hodinou,  je třeba se dohodnout  předem s p. učitelkou.

Může dítě vyzvednout i jiná osoba než rodič, např. starší sourozenec?

Dítě může z MŠ odvádět kromě zákonných zástupců na základě písemného pověření i starší sourozenec. Zpravidla  jsou to sourozenci starší deseti let. Může nastat i výjimečný případ, kdy se domluví rodiče mezi sebou a dítě si navzájem z MŠ odvedou. V tomto případě je třeba, aby rodiče předem nahlásili p. učitelce tuto mimořádnou situaci.

Kdy bývá zápis do mateřské školy a co si máme s sebou k zápisu přinést?

Zápis do MŠ vyhlašuje v jarních měsících (březen - duben) ředitelka MŠ. Přesné datum konání zápisu je vždy s předstihem rodičům oznámeno místním rozhlasem, vyvěšením oznámení v budově školky nebo nově na našich webových stránkách. K zápisu si rodiče přinesou rodný list dítěte, očkovací průkaz, vyplněnou přihlášku, průkaz totožnosti.